דוחות שנתיים

הגשת דוחות שנתיים לחברות ועצמאיים

משרדנו מתמחה בהכנת דוחות שנתיים עבור עצמאיים (עוסקים פטורים ועוסקים מורשים), בעלי שליטה בחברות ושכירים המחויבים בהגשה תוך סיוע אישי לכל לקוח – קטן כגדול.

אנו נפיק עבורכם דוח מהימן ומדויק, נכווין אתכם בהעברת כלל המסמכים הרלוונטיים, נגבש את דוח הרווח וההפסד ואת דוח ההתאמה למס של הפעילות העסקית; כמו כן, נצרף את הנספחים הרלוונטיים על פי חוק (טופס יא' (פחת), דוח תיאום הוצאות רכב, הפסדים מועברים, נספח ג' - רווחי הון מני"ע סחירים, נספח ד' ועוד).

מבחינת הרשויות - דוח המוגש באופן עצמאי על ידי מומחים מצביע על אמינות ורצינות.

הצוות המיומן שלנו ישמח לסייע לכם בהתנהלות מקצועית, נכונה ויעילה מול מס הכנסה, ובמקביל יבחן את כל האפשרויות להשגת זיכויים וניכויים - שישיבו לכם כסף לחשבון הבנק.

בעת החתימה על הדוח, תקבלו גם הכוונה בנוגע לשנה השוטפת והמלצות להתנהלות נכונה ויעילה יותר הן ברמה הכלכלית והן ברמת המס.

 מדוע אתם זקוקים לסיוע בהכנת הדוח השנתי?

הכנת דוח היא צעד חובה עבור כל עצמאי, עוסק מורשה ופטור וכן בעלים של חברות.
הדוח השנתי נשלח באמצעות טופס 1301 למס הכנסה, ויש חובה להעבירו הן באופן מקוון והן באופן פיזי. הדוח נועד לסכם את סך ההכנסות וההוצאות של העסק בשנה החולפת, ורוב בעלי העסקים נדרשים למלא אותו עד תחילת חודש מאי.

במבט ראשון, הכנת דוח כספי נראית אולי כדבר שבעל עסק יכול לבצע בעצמו בקלות. אלא שבפועל, מומלץ לתת לאנשי מקצוע מוסמכים לבצע את העבודה.
רואה חשבון מיומן יסייע ללקוח לא רק בקשר מול הרשויות, אלא גם ידאג שכל המסמכים הרלוונטיים ייאספו ויישלחו באופן מסודר ומדויק.

בנוסף להכנת הדוח, משרדנו מספק ייעוץ לגבי ההתנהלות השוטפת הנכונה. הייעוץ כולל, למשל, איזה סכום ניתן וכדאי להפריש לקופות גמל, לקרן פנסיה ולקרן השתלמות. בנוסף אנו מספקים הכוונה ועדכון לגבי המקדמות שעליכם לשלם במס הכנסה ובביטוח לאומי.
כמו כן נבחן ביחד את מצב העסק, את מגמת ההתפתחות שלו, ואם הוא מאוגד בצורה נכונה (עוסק פטור, מורשה, חברה בע"מ, עמותה וכו'). 

שירותי הכנת הדוחות השנתיים שלנו כוללים:

  • הכנת דוחות שנתיים ונספחיהם לעוסקים פטורים, עוסקים מורשים ובעלי חברות
  • ריכוז כל המסמכים הרלוונטיים להכנת הדוח ביחד עם הלקוח
  • שליחת טופס 1301 למס הכנסה (מקוון ופיזי)
  • איתור כל האפשרויות לקבלת זיכויי וניכויי מס
  • תיוק כל מסמכי ההוצאות וההכנסות של העסק, הרלוונטיות לדוח

 


הגיע הזמן להכנת דוח שנתי? מעוניינים לבדוק אילו זיכויי וניכויי מס מגיעים לכם?
צרו קשר עם המומחים שלנו לפגישת ייעוץ חינם ונשמח לסייע לכם בהקדם!